Drieklank...een kwaliteitsvol onderwijsaanbod in  de Vlaamse rand

November 2017
Z M D W D V Z
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Structuur

Voor de vorming van de scholengemeenschap "vzw SGKSO Drieklank" sloten de betrokken inrichtende machten in 1999 een samenwerkingscontract af.

De scholengemeenschap Drieklank wordt beheerd door een Raad van Bestuur (soms ook CAIM genoemd, Comité van de Afgevaardigden van de Inrichtende Machten). De Raad is het hoogste bestuursorgaan van de scholengemeenschap en is samengesteld uit telkens twee afgevaardigde bestuurders van de betrokken schoolbesturen.

  • Gemeentebestuur GITO Overijse
    Begijnhof 17
    3090 Overijse
    Mevr. Kristel Stouffs
    Mevr. Gisèle Charlier 
  • Sint-Martinusscholen Overijse vzw
    Waversesteenweg 96
    3090 Overijse
    Dhr. Guido Germeijs
    Dhr. Jan Jansen
  • Gemeentebestuur GITO Tervuren
    Markt 7A
    3080 Tervuren
    Mevr. Lut Kint, voorzitter
    Dhr. Bram Peters 
  • Vzw Heilig Hartcollege Tervuren
    Albertlaan 44
    1970 Wezembeek-Oppem
    Dhr. Jan Pollaris  
    Dhr. Guido Gutschoven 
  • Inrichtende macht Zaventems Vrij Onderwijs
    Groenstraat 13
    1930 Zaventem
    Dhr. Elie Michiels
    Dhr. Willy Verdoodt 

De Raad van Bestuur heeft een College van Directeurs of CODI aangesteld. Dit college bestaat uit de directies van alle scholen van de scholengemeenschap. Het CODI heeft een adviserende en uitvoerende taak.

Samenstelling van het CODI-team:

Scholengemeenschap Drieklank
Coördinerend directeur: dhr. Frank Dirix, frank.dirix@drieklank.be
Pedagogisch beleidsmedewerker: mevr. Martine Adams, martine.adams@drieklank.be

GITO-O​verijse

directeur: mevr. Sonia Parent, directie@gito-overijse.be;

GITO-Tervuren

directeur: mevr. Marleen Van Meerbeek, marleen.vanmeerbeek@gito-tervuren.be;

HHC

directeur: dhr. Stan Catteau, directie@hhc.be;
directeur 1ste graad: mevr. Rina Vanderstappen, directiems@hhc.be;
adjunct-directeur 2de en 3de graad: dhr. Jan Van Dycke, adjunctdir@hhc.be;

SMO

directeur bestuurszaken: dhr. Harry Huskens, h.huskens@smo-vzw.be;
campusdirecteur vestiging Lipsius (Waversesteenweg 96): dhr. Johan Vanloo, j.vanloo@smo-vzw.be;
campusdirecteur vestiging Nahon (Brusselsesteenweg 147): dhr. Dirk Dewinter, d.dewinter@smo-vzw.be;

ZAVO

algemeen directeur: dhr. Kurt Gommers, kurt.gommers@zavo.be;
pedagogisch directeur 1ste graad (campusverantwoordelijke Groenstraat): dhr. Harpert Smit, harpert.smit@zavo.be;
pedagogisch directeur 2de en 3de graad ASO: mevr. Inge De Petter, inge.depetter@zavo.be;
pedagogisch directeur BSO/TSO (campusverantwoordelijke Hoogstraat): mevr. Gaetanne Tourwé, gaetanne.tourwe@zavo.be;
pedagogisch directeur BSO/TSO: dhr. Dominique Bruyninckx, dominique.bruyninckx@zavo.be.

 

 

 Intradesk 

 

googledriveklein

 


Copyright Drieklank © 2015. All Rights Reserved.